Відеоспостереження

Welcome To IN.ITService

Віддалене відеоспостереження

Це ефективний спосіб контролювати свій бізнес на відстані. Все, що відбувається в офісі, на підприємстві, складі, магазині або будь-якому іншому комерційному об'єкті, буде видно, як на долоні. Установка систем відеоспостереження дозволить захистити свою власність від втрат і спостерігати за роботою співробітників в режимі реального часу, перебуваючи в будь-якому місці земної кулі.

Якщо в офісі встановлена ip-камера, то керівник може дистанційно керувати робочим процесом. Це мотивує персонал, а також сприяє збереженню офісної техніки та майна.

Відеоспостереження через інтернет дозволяє переглядати відео, що транслюється камерами, в режимі он-лайн: на моніторі ПК або екрані будь-якого мобільного пристрою. При необхідності відео можна записувати. Фахівці компанії in.IT Service підбирають конфігурацію системи і встановлюють в офісі відеоспостереження, що відповідає вашим вимогам і бюджету.

Конфіденційна інформація вимагає професійного підходу. Компанія in.IT Service гарантує своїм абонентам доступ до відео через інтернет по захищеному каналу зв'язку

Переваги віддаленого відеоспостереження для бізнесу від in.IT Service

швидка установка камер

простий доступ до камер

перегляд відео з будь-якого гаджета

висока якість відтворення відео

надійний захист ваших відео від чужих очей

швидкий доступ до відеоархіву

можливість дивитися відео в режимі реального часу

можливість побачити об'єкт, що цікавить в будь-якій точці світу

Відеоспостереження для бізнесу — це не розкіш, а необхідність для багатьох керівників. Ви можете подорожувати і в будь-якій точці земної кулі контролювати процеси на робочих місцях, складських приміщеннях, будівельних об'єктах і так далі. Ви можете моніторити ситуацію і бути в курсі всіх справ перебуваючи там, де вам зручно.

Ціни на проектування та встановлення сучасних систем відеонагляду

Зменшіть ризики, підвищіть безпеку та отримайте 100% контролю над усім, що відбувається довкола