Розробка мережі під ключ

Наші фахівці допоможуть вашому бізнесу створити повноцінну IT-інфраструктуру з нуля або реорнізувати існуючу

Ми пропонуємо:

проектування та побудову телекомунікаційної мережі

підготовку проектної документації

постачання необхідного телекомунікаційного обладнання

встановлення та налаштування телекомунікаційного обладнання

Комплекс робіт по створенню ІТ-інфраструктури:

Консалтингові послуги для конкретного рішення ваших бізнес-задач (перед розробкою проекту ви обов'язково отримаєте детальну консультацію щодо можливостей системи. Ми не працюємо за шаблоном на відміну від інших компаній).

Установку програмного забезпечення, необхідного обладнання та його запуск (ви отримуєте обладнання «під ключ» - вже налаштоване і готове до експлуатації).

Впровадження програмно-апаратної платформи (при необхідності для зручності клієнтів можемо поєднувати наше програмне забезпечення підприємства з іншими, наприклад 1С, CRM).

Сервісне обслуговування всього пакету послуг (вам не потрібно тримати власних фахівців в штаті. Рациональнее і вигідніше буде залучати на випадок неполадки кваліфікованого фахівця “in.IT Service”).

Наші рішення для побудови ІТ-інфраструктури забезпечать вам не лише стабільність роботи, а й здатність до масштабування, високу продуктивність та безпеку інформації.

Поспішайте звернутися до нас за консултацією по раціональному впровадженню ІТ-технологій у Вашому бізнесі. Телефонуйте зараз по телефону 0 (800) 309 991

Ціни на проектування та встановлення мережі

Ознайомтесь з загальними цінами на проектування та встановлення мережі, а для детальнішого обрахунку звертайтесь по номеру телефону вказаному вижче