Швидка допомомога

Welcome To IN.ITService

 1. Складання технічного завдання (ТЗ)

  Технічне завдання - це основа порядку в роботі над проектом і головний орієнтир. Тільки з виконання всіх вимог, зазначених у ТЗ, проект може вважатися закінченим. Свій відбиток у техзавданні знаходять завдання, які ставляться перед ресурсом; докладним чином малюється карта сайту, де вказуються всі розділи та формат інформації, що надається на їхніх сторінках. Велика увага в ТЗ приділяється функціоналу проекту, який описується до дрібниць, а також навігації сайту.

 2. Розробка дизайну сайту

  Як і розробка сайту в цілому, робота над його дизайном також є поетапною. І першим відбувається створення дизайну головної сторінки ресурсу, починається яке з розробки концепції. Вона створюється на основі ТЗ, спроектованого інтерфейсу, заповненого клієнтом брифу і брендбука (при його наявності). Після доопрацювань відбувається затвердження концепції дизайну головної сторінки, і дизайнери приступають до створення концепцій внутрішніх сторінок, які також проходять етапи узгодження, доопрацювання та затвердження.

 3. Верстка сторінок сайту

  Після затвердження макетів дизайну всіх сторінок сайту здійснюється їх верстка. Вебсайт застосовує блочну верстку, так як вона надає великі можливості, ніж таблична, і дозволяє зробити код компактніше, за рахунок чого збільшується швидкість завантаження веб-сторінки. Крім того, блокова верстка дозволяє набагато ефективніше розробляти сайт, який буде коректно відображатися в браузерах. Верстка здійснюється у відповідності з усіма сучасними вимогами, що пред'являються до неї, проходить перевірку на валідність і сумісність з браузерами.

 4. Програмування

  На основі ТЗ і верстаючих макетів сторінок сайту здійснюється програмування функціоналу, тобто народжується майже готовий веб-ресурс. Розробка сайту проходить на спеціально відведеному для цих потреб сервері компанії Вебсай і починається з настроювання середовища розробки (системи управління контентом), де вносяться ті чи інші зміни в залежності від запланованого функціоналу, відбувається програмування необхідних модулів. Результатом етапу є готовий сайт, розміщений на сервері розробки компанії Вебсайт.

 5. Тестування

  Після того, як роботи зі створення сайту на сервері розробки завершаться, і буде написаний звіт, спеціаліст контролю якості розробки розпочинає тестування сайту. Для етапу тестування ресурсу передбачена спеціально розроблена методика, за якою і здійснюється перевірка сайту. Перевіряється відповідність сайту описаному в ТЗ функціоналу, коректність відображення верстки у всіх підтримуваних браузерах і відповідність сайту внутрішнім вимогам якості. У разі виявлення зауважень, складається перелік доробок, спрямованих на їх усунення.

 6. Перенесення на хостинг

  Заключним етапом розробки сайту є його перенесення на хостинг. Компанія Вебсайт пропонує Вам перенесення на будь хостинг, який Ви оберете. Єдиною умовою з боку нашої компанії для хостинг-площадки є задоволення вимогам програмного забезпечення, на якому розроблявся сайт.

el-2

Ефективний

Недостатньо зробити гарно, потрібно ще й ефективно. Ми знаємо як поєднати естетику, зручність і функціональність. Ви отримаєте дизайн сайту, який дійсно працює.

Адаптивний

Створені нами сайти адекватно відображаються на екранах мобільних пристроїв. А також будь-яких моніторах із нестандартним розширенням.

Зручний

Використовуємо популярні платформи, створені спеціально під конкретні завдання. Не прагнемо прив'язати клієнта до Власної платформи, з якою ніхто окрім нас не розбереться.

SEO-оптимізований

SEO-оптимізація сайту є обов'язковим пунктом при його розробці в нашій студії. Сайт без проблем освоїться в пошукових системах після запуску.

Калькулятор сайту

Сайт візитка

від 2 000 грн.

Landing page

від 4 000 грн.

Сайт-Каталог

від 6 000 грн.

Інтернет-магизаин

від 10 000 грн.

Інтернет-портал

від 15 000 грн.

Вид проекту

Чи є готовий брендбук або фірменний стиль?

Чи хотіли б ви, щоб при створенні сайту був приймав участь креативний спеціаліст?

Чи хотіли б ви, щоб при створенні сайту був приймав участь SEO-спеціаліст?

Виберіть системі управління сайтом

Терміни створення сайту

Чи є у вас готовий контент?

Коли збираємося надати наповнення

Виберіть сторінки, дизайн яких потрібно створити (інакше вид сторінки буде налаштований за замовчуванням). Вартість створення кожної сторінки складається з відтворення дизайну, верстки та налаштування на системі управління.

Розрахунок :
0.00